Kapela

Původní sestava kapely

IN MOTION vznikli přibližně na počátku roku 2001. U zrodu skupiny stál kytarista Jaroslav Prchal (ex Sick With), který dal spolu s druhým kytaristou Martinem Švejdou prvotní signál k založení nové formace. V podstatě náhodou přibyl do skupiny baskytarista Václav „Dudy“ Dudáš a později také někdejší člen Sick With – bubeník Pavel Vavřička.

Představy o dalším vývoji skupiny se začaly naplňovat až s příchodem nového zdroje inspirace. Tím se stala zpěvačka Lucie Králová, která svým tvůrčím přístupem v podstatě ovlivnila cestu, kterou se skupina začala ubírat.

V této sestavě IN MOTION natočili demosnímek „Shock“ a začínají koncertovat. V roce 2004 po těžkém úraze basáka se kapela odmlčuje. Dochází k personální změně na postu bubeníka a zpěvačky. Na místo zpěvačky nastupuje Tereza Hrubá a za bicí usedá Michal Červenka.

Sestva v roce 2010

Po několika odehraných vystoupeních bohužel kapelu ze zdravotních důvodů opouští basák „Dudy“ a přichází Pavel Kuba. V této sestavě kapela nahrává demosnímek „New“, ale to je asi tak vše.

Koncertuje se málo a celkově je kapela v jakémsi útlumu. V této situaci odchází ze skupiny kytarista Martin Švejda. Jeho místo obsazuje Ondřej Pelikán a postupně vzniká několik nových skladeb.

Sestava v roce 2014

Po delším zkoušení se je skupina rozhodne zaznamenat ve studiu, nahrávka však zůstává nedokončena. Tereza Hrubá z časových důvodů IN MOTION opouští a kapela se odmlčuje už podruhé.

V tomto mezidobí se prakticky nezkouší a probíhá pouze konkurz na novou zpěvačku. V roce 2014 se tak za mikrofonem vystřídá mnoho sličných dívek, aby nakonec byla vybrána Bára Frýbertová, která se rychle doučuje již hotové skladby a skupina začíná zkoušet i songy nové.

Plánované akce

Žádné potvrzené plánované akce

Facebook